LT | EN | RU | DE
 
Kontaktai

Europos pr. 71, LT-46333 Kaunas, Lietuva
Darbo laikas: I-V 8:00-18:00
...........................VI 9:00-15:00
...........................VII....... -
El. paštas: info@rataivisiems.lt
Tinklapis: www.rataivisiems.com

Vadovas
Gintaras Debesys
Tel.: +370 37 440033
El. paštas: gintaras@rataivisiems.lt

Vadovas
Vladas Vidrevičius
Tel.: +370 37 440088
El. paštas: vladas@rataivisiems.lt

Vyr. vadybininkas
Viktoras Ivanovas
Tel.: +370 37 390700
Tel./ faksas.: +370 37 390778
Mob. tel.: +370 680 96474
El. paštas: viktoras@rataivisiems.lt

Vadybininkė
Regina Baranauskaitė
Tel.: +370 37 390700
Tel. / faksas: +370 37 390778
Mob. tel.: +370 614 52299
El. paštas: regina@rataivisiems.lt

Vadybininkas
Artūras Malinauskas
Tel.: +370 37 390700, +370 37 440370
Tel. / faksas: +370 37 390778
Mob. tel.: +370 614 84499
El. paštas: arturas@rataivisiems.lt

Vadybininkas
Andrius Valenskas
Tel.: +370 37 390700, +370 37 440370
Tel. / faksas: +370 37 390778
Mob. tel.: +370 614 30307 El. paštas: andrius@rataivisiems.lt

Vadybininkas
Arūnas Sakalauskas
Tel.: +370 37 390700, +370 37 440370
Tel. / faksas: +370 37 390778
Mob. tel.: +370 662 16122 El. paštas: arunas@rataivisiems.lt

Vadybininkas
Virgilijus Vidrevičius
Tel.: +370 37 390700, +370 37 440370
Tel. / faksas: +370 37 390778
Mob. tel.: +370 686 95636
El. paštas: vadyba@rataivisiems.lt

Vadybininkas
Rimvydas Davainis
Tel.:  +370 37 440370
Tel. / faksas: +370 37 390778
Mob. tel.: +370 615 21378
El. paštas: rimvydas@rataivisiems.lt

Vadybininkė - administratorė
Juratė Silevičienė
Tel.: +370 37 440370
Tel. / faksas: +370 37 390778
Mob. tel.: +370 698 48999
El. paštas: jurate@rataivisiems.lt

Vyr. buhalterė
Aida Morkūnienė
Tel.: +370 37 390776
Faksas.: +370 37 390776
El. paštas: apskaita@rataivisiems.lt

Buhalterė
Meilutė Šlenderienė
Tel.: +370 37 390776
Faksas.: +370 37 390776
El. paštas: buhalterija@rataivisiems.lt

Žemėlapis:





Žiūrėti didesniame žemėlapyje



Visos teisės saugomos © 2015 MB - "Ratai Visiems"; Svetainių kūrimas: "Jauna Reklama"